Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. 5. 2009

První.

Neptun u ASC, Neptun/ Asc; takové vtělení nese strastiplné zážitky i kdyby měl Zrozenec mnoho harmonických aspektů!! Má tělo, které je velmi citlivé a extrémně choulostivé na psychické a jiné jemnohmotné vibrace. Takového Zrozence lze využít i zneužít. Je slabý v realitě, pokud si toho není vědom, tím že např. má svůj HO. Současně může signalizovat velmi rozvinuté Ego. Velmi dobrou bytost i dobrého člověka. Jak se říká některým: jsi měkký. Toto je jemnost, citovost, vnímavost celou bytostí svého každého okolí, bez chvilky odpočinku, v tom je zátěž a obtíž.

2.

Když je Neptun kdekoliv v HO negativně napojen k ASC, jde o něco jiného. Všimněte si, že Neptun není u ASC! Má s ním jen vazbu a tím ho zatěžuje:

Neptun ‾ Slunce či .. či ASC; značí ctižádost přílišnou až nepřiměřenou.

Kde ‾ jsou konjunkce s ASC, když jde odtud do HO negativní aspekt k další jiné Pl než Neptun, také sem patří kvadratura a opozice.

3.

Poslední možnost: Neptun má kdekoliv v HO dobrou vazbu k ASC, nebo s ním je v takové konjunkci, která je považována za dobrou - jdou z ní pozitivní aspekty.

Neptun + k ASC; takový člověk je také ctižádostivý, ale přiměřeně. Má ony strastiplné zážitky také, ale nějak je přepluje s pomocí Vyšší a někdy v poslední chvíli “hodiny dvanácté”. Přes svou zdánlivou pro nás jemnost a nejasné vystupování, on má vůli dosáhnout svého cíle a svou touhu naplní, jakoby nepozorovaně, nenásilně, no ovšem, je tu pomoc Shůry za Minulé zásluhy rozsáhlého charakteru. Dobrá vazba je sextil a trigon.

Pozn.

ASC trigon na Neptun: ačkoliv říkáme, že může být i pozitivní, stojí tolik hledání, zmatků a chaosů, že Zrozenec sám se necítí příjemně, ani pro Trigon pozitivní, kde nakonec vše konstruktivně dopadne.

Když prožívám ztrátu blízkého, je to bolestné. Nakonec mi to přinese dědictví formou nemovitostí aj. a je to příjemné. Tak asi nějak to mají. Cena je velká, nic nemají ani nyní zadarmo, okolí se to však může jevit jinak, než je Pravda, neboť nikdy nemají všechny informace o životě tohoto Zrozence, který o sobě příliš neodkrývá .. nic druhým, ani sobě! Prožívá, vnímá, méně mluví a jde dál..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Astro esoterická společnost

astroeso@seznam.czArchiv

Kalendář
<< prosinec >>
<< 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    


Statistiky

Online: 1
Celkem: 310642
Měsíc: 781
Den: 24